Spirala tnąca do ziemniaków
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
Spirala do ziemniaków to idealne narządzie dla osób, które w prosty, szybki, a jednocześnie efektowny sposób chcą udekorować podawane potrawy. W kilku prostych ruchach można wykonać dekorację w postaci zwiniętej spiralki.
Dzięki zastosowaniu długiej igły na którą nadziewamy warzywo możemy swobodnie manewrować narzędziem podczas pracy, a wyprofilowana górna część rękojeści ułatwia stabilne utrzymanie narzędzia w dłoni.
Narzędzie to zostało stworzone z myślą o pracy tylko na ziemniakach, lecz możemy tworzyć nim ozdoby także z innych warzyw takie jak np. biała rzodkiew czy ogórek
Dostępne są dwie wersje spirali do ziemniaków:
Na wszystkie produkty marki Triangle udzielamy Państwu 2 lata gwarancji.
!!! UWAGA !!!
PO DOKONANIU ZAKUPU PROSIMY O INFORMACJĘ KTÓRĄ Z POWYŻSZYCH SPIRALI MAMY WYSŁAĆ. W PRZYPADKU BRAKU TEJ INFORMACJI ZOSTANIE WYSŁANA LOSOWO WYBRANA SPIRALA.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeżeli będziesz dalej korzystać z tej strony przyjmiemy, że jesteś szczęśliwy z tego powodu. | zamknij |